Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapela MORTALRATION se začala formovat na konci roku 1995. Tehdy to vše začínalo ve složení : Testy - vokály, Kurry - kytara, Attila - bicí. později se přidala Iris - klávesy. Na jaře roku 1996 nahradil Attilu u bicích Billy-q a přišel také druhý kytarista Johnny (oba dva z tehdy ještě neznámých SAD HARMONY).


V této sestavě bylo zkomponováno pět skladeb, které byli nahrány ve studiu Šopa a tak vznikl první demosnímek s názvem "Dying World", které vyšlo pouze v kazetové verzi. Od roku 1997 však nastalo mrtvé období, kdy kapela jakoby neexistovala. Počínaje vytopením zkušebny a následné hledání nové přes personální změny a pracovní vytížeností s následným nedostatkem volného času jednotlivých členů konče. Až na přelomu let 1999/2000 se začíná ve složení: Testy - vokály, Kurry - kytara, Kocar - kytara, Billy-q - bicí, pracovat na nových skladbách. Následujících sedm skladeb se nahrává opět ve studiu Šopa v polovině roku 2001. V průběhu nahrávání se ke kapele přidává další člen Slacha aby podpořil vokály.Nahrávání druhého dema "The Fragments Of Real World" je však kvůli pracovní vytíženosti rozděleno na několik etap,a tak je dokončeno až začátkem května roku 2002.


Po odehrání několika koncertů je kapela kvůli nedostatku času uložena k hybernaci i když bylo v plánu třetí demo které zůstalo už jen rozpracováno a není jisté jestli bude ještě kdy nahrané.............
....english version....